newsy

Jak obstawiać mecze piłkarskie

5 grudnia 2018 0

jak obstawiać mecze piłkarskie

Obstawianie meczów piłkarskich na pozór może wydawać się łatwe – w końcu jedyne co trzeba zrobić, to zaznaczyć wygraną pierwszej drużyny, remis lub wygraną drugiej drużyny. W takiej sytuacji mamy 33% szans na to, że wytypowana przez nas opcja będzie prawidłowa. Większość graczy obstawia wyniki meczów piłkarskich w ciemno bądź kieruje się własną analizą, są też tacy co korzystają z przygotowanych statystyk portali internetowych.  Jak wyglądałyby ich wyniki, jeżeli zastosowaliby się do kilku prostych zasad?

Jak obstawiać mecze analiza

Odpowiedź nie jest prosta, lecz wskazuje jednoznacznie na to, iż ci gracze, którzy korzystają z analiz, odnoszą większe sukcesy. Najprostszym sposobem na zwiększenie szans wygranej jest zastosowanie tzw. handicapu, który pozwala na wybranie dwóch opcji, np. wygrana+remis. W ten sposób nasze szanse wzrastają do 50%, lecz musimy zadowolić się niższym kursem. Inną prostą rzeczą jest obserwacja kursów meczów u różnych bukmacherów. W celu sprawdzenia gdzie są najlepsze kursy oraz bonusy należy znaleźć aktualny ranking bukmacherów. Oczywiście „nie samym kursem żyje człowiek”, ale czasami można zasugerować się istniejącymi rozbieżnościami. Opinie ekspertów potrafią być bardzo pomocne przy wyborze właściwego bukmachera online.

Bazujmy na podstawie ostatnich meczy

Powyższe wskazówki odnoszą się tylko i wyłącznie do opcji bukmacherskich. Jak zatem wykorzystać inne informacje, które pozwolą nam na zwiększenie szans wygranej? Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na wyniki danej drużyny. Nie jest sztuką obstawianie meczów 3. Ligi chińskiej bez żadnej wiedzy, o tym, kto gra, gdzie, w jakiej jest sytuacji kadrowej itd. Sztuką jest dobrze poznać specyfikę danej ligi bądź kilku wybranych drużyn i skupić się na typowaniu tylko tych meczów.

Co wpływa na wynik?

Pod uwagę należy wziąć następujące czynniki: historię meczów obu drużyn (gra w domu, na wyjeździe, ostatnie mecze w danych rozgrywkach, historia pojedynków pomiędzy drużynami z naszego zakładu); formę danej drużyny; czy są kontuzjowani; czy kluczowi gracze są w formie, czy będą grać w danym meczu; rangę danej drużyny i jej morale; obecność kibiców i atmosferę na stadionie; rangę i prestiż rozgrywanego meczu.

There are 0 comments